All categories

Filtry

Klasa
 • Zaznaczono
Marka
 • Zaznaczono
kolor
 • Zaznaczono
typ
 • Zaznaczono
rodzaj
 • Zaznaczono
materiał
 • Zaznaczono
wymiary (mm)
 • Więcej Zaznaczono
W ofercie od
 • Więcej Zaznaczono
CPV
 • Zaznaczono
Hit
 • Zaznaczono
Zakres cenowy
 • PLN
 • PLN

Wybrane kryteria:

Znalezionych produktów: 26

Gumki

Gumki do wycierania rysunków i projektów

Gdy powstają prace rysowane ołówkiem, zdarzają się pomyłki. Aby sobie z nimi sprawnie poradzić, warto mieć pod ręką gumki. Te małe akcesoria biurowe przydają się w każdym zakładzie pracy, jak i szkole czy przedszkolu. Nowoczesne tworzywa, z jakich są wykonane, ścierają też kredki, flamastry i długopisy. Dlatego dobierz takie gumki, jakich najbardziej potrzebujesz. Drobne błędy przestaną być problemem.

Do mazania i poprawiania Twoich dzieł

Gumki przydają się przy różnego typu projektach. Jeśli specjalizujesz się w tworzeniu prac artystycznych za pomocą ołówka, z pewnością docenisz te małe artykuły. Często zapomina się o ich istnieniu, zwłaszcza gdy lata szkolne masz już dawno za sobą. Tymczasem wielofunkcyjne gumki niejeden raz mogą uratować cały Twój projekt. Zamiast zaczynać go na nowo, zetrzyj delikatnie błędny fragment i popraw swój błąd.

Wielofunkcyjne gumki do ołówka, kredek i długopisów

Dostępne w naszym sklepie gumki mogą posłużyć Ci nie tylko do wymazania ołówka. Równie świetnie poradzą sobie z tuszem długopisu, kolorową kredką, nawet tą pastelową. Oferujemy gumki sprzedawane na sztuki, jak i w wygodnych zestawach. Prawdziwym hitem jest połączenie gumki z temperówką, co pozwala Ci mieć oba najważniejsze akcesoria zawsze przy sobie. Temperówka dodatkowo posiada praktyczny pojemnik.

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)