All categories

Filtry

Klasa
  • Zaznaczono
Marka
  • Zaznaczono
kolor
  • Więcej Zaznaczono
typ
  • Zaznaczono
grubość linii (mm)
  • Zaznaczono
W ofercie od
  • Zaznaczono
CPV
  • Zaznaczono
Hit
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Znalezionych produktów: 18

Flamastry

Flamastry, które ożywią Twoje notatki

Niezależnie od tego, czy prowadzisz biuro, czy wyposażasz ucznia do szkoły, flamastry warto mieć zawsze pod ręką. Dzięki nim szybko i wygodnie podkreślisz najważniejsze fragmenty tekstu, oznaczysz pole do podpisania i pokolorujesz rysunek. Szczególnie gdy zdecydujesz się na zestawy, na które składa się wiele kolorów. To miękkie pisadła, które umiejętnie użytkowane nie przebiją się przez kartkę. Zobacz, które z nich będą Ci pomocne.

Artykuły piśmiennicze do zadań specjalnych

Nawet gdy na co dzień posługujesz się jedynie długopisem, czasem przyda Ci się coś kolorowego, czym możesz oznaczyć kawałek tekstu. Ucząc się, możesz m.in. zaznaczać najważniejsze informacje w notatkach, wykonywać kolorowe rysunki i diagramy. A jeśli prowadzisz bullet journal, to z pewnością wiesz, jak przydatne są różnokolorowe flamastry. Nimi nie tylko pokolorujesz wykaligrafowane napisy, lecz także odznaczysz punkty na liście zadań czy nawyków. Mając pod ręką tego rodzaju zakreślacze, na pewno znajdziesz dla nich optymalne zastosowanie.

Znajdź swoje ulubione kolory i twórz atrakcyjne prace

Flamastry dostępne są we wszystkich kolorach, o jakich tylko pomyślisz. Dzięki temu możesz kolorować i pisać w każdym możliwym odcieniu. W naszym sklepie kupisz je pojedynczo, lecz także w wygodnych zestawach. Takie o wiele łatwiej przygotować dziecku do szkoły czy spakować do teczki. Nie musisz też wtedy martwić się, że któregoś zabraknie. Zobacz, do czego przydadzą się one Tobie i sięgnij po ulubione odcienie.

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)