All categories

Filtry

Klasa
 • Zaznaczono
Nowy produkt w ofercie
 • Zaznaczono
Marka
 • Więcej Zaznaczono
kolor
 • Więcej Zaznaczono
produkt
 • Zaznaczono
typ
 • Więcej Zaznaczono
dł. linii (m)
 • Zaznaczono
grubość linii (mm)
 • Więcej Zaznaczono
W ofercie od
 • Więcej Zaznaczono
CPV
 • Zaznaczono
Hit
 • Zaznaczono
Zakres cenowy
 • PLN
 • PLN

Wybrane kryteria:

Znalezionych produktów: 96

Cienkopisy

Cienkopisy do pisania i rysowania, dostępne we wszystkich kolorach

Artykuły piśmiennicze stanowią jeden z ważniejszych elementów wyposażenia każdego biura. Bardzo często trzeba bowiem coś zakreślać, opisywać i wyróżniać w czytelny sposób. Cienkopisy są przydatne szczególnie wtedy, gdy konieczne jest oznaczanie korespondencji i dokumentacji. Ich zaletą jest bowiem to, że nie przebijają na drugą stronę i nie odznaczają się tak, jak długopis. Jeśli więc zależy Ci na optymalnych rozwiązaniach, wybierz te, które nie zawodzą. Nasze produkty dostępne są w wielu kolorach, nie tylko tych klasycznych.

Do pisania, kreślenia i rysowania

Cienkopisy mają wiele zastosowań i tak naprawdę od Ciebie zależy, w jakiej formie będziesz z nich korzystać. Pisanie nimi jest bardzo wygodne, tak samo jak tworzenie grafik czy rysunków. W wielu działach są wręcz niezbędnym elementem wyposażenia, szczególnie tam, gdzie pracuje się kreatywnie. Przygotujesz nimi szablony i linijki. Sprawdzają się także przy tworzeniu ekskluzywnych zaproszeń, certyfikatów i imiennych kart.

Szeroki wybór cienkopisów najlepszych producentów

Poza podstawowymi kolorami, oferujemy także cienkopisy w innych barwach. Sprzedajemy je na sztuki lub w wygodnych zestawach. Zróżnicowani producenci to jeszcze większa możliwość wyboru. Mamy produkty trwałe, które nie wysychają bez skuwki. Zobacz, jak komfortowo będzie Ci z nich korzystać i wyposaż swoje biuro w produkty wysokiej jakości. Cienkopisy z pewnością się do nich zaliczają.

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)