All categories

Filtry

Klasa
 • Zaznaczono
Nowy produkt w ofercie
 • Zaznaczono
Marka
 • Zaznaczono
kolor
 • Więcej Zaznaczono
typ
 • Zaznaczono
materiał
 • Zaznaczono
gramatura (g/m2)
 • Zaznaczono
grubość (mm)
 • Zaznaczono
wymiary (mm)
 • Zaznaczono
W ofercie od
 • Zaznaczono
zamiennik
 • Więcej Zaznaczono
Hit
 • Zaznaczono
Zakres cenowy
 • PLN
 • PLN

Znalezionych produktów: 39

Skoroszyty do segregatora

Skoroszyty do segregatora – prosty sposób na organizację

Dokumentacja w firmie jest niezwykle ważnym aspektem działalności każdego przedsiębiorstwa. Codzienna korespondencja, raporty, faktury, to wszystko musi być w należytym porządku. Aby zapanować nad bałaganem, potrzebujesz skutecznych rozwiązań. Artykuły papiernicze, takie jak skoroszyty do segregatora z pewnością ułatwią Ci to zadanie. Umieścisz w nich najważniejsze dokumenty, a w razie potrzeby w prosty sposób wyciągniesz cały plik.

Porządek w papierach – oszczędność czasu i pieniędzy

System archiwizacji i przechowywania dokumentów w dużej mierze zależy od dostępnych akcesoriów. Dzięki skoroszytom do segregatora możesz zadbać o papiery w całym biurze. Faktury z danego miesiąca, czy korespondencja na jeden temat będzie teraz przechowywana zbiorczo. Tak, abyś w każdej chwili mógł ją wyciągnąć. W skoroszytach każdy papier jest bezpieczniejszy, nie grozi mu bowiem przypadkowe rozdarcie. Zobacz, jakie to wygodne.

Kolorowe skoroszyty na faktury i inne dokumenty

Skoroszyty do segregatora znajdą zastosowanie w wielu urzędach, biurach i gospodarstwach domowych. Dostępne są w kilku kolorach, by jeszcze łatwiej było Ci rozgraniczyć zawartość. Oferujemy wersję miękką i twardą, dla Twojej wygody. Możesz z łatwością przechowywać i przenosić dokumentację, a całość prezentuje się bardzo profesjonalnie. Zachęcamy do zakupu.

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)