All categories

Filtry

Marka
 • Zaznaczono
kolor
 • Więcej Zaznaczono
produkt
 • Więcej Zaznaczono
typ
 • Więcej Zaznaczono
rodzaj
 • Zaznaczono
format
 • Zaznaczono
gramatura (g/m2)
 • Więcej Zaznaczono
szerokość (mm)
 • Więcej Zaznaczono
wymiary (mm)
 • Więcej Zaznaczono
ilość kartek
 • Więcej Zaznaczono
W ofercie od
 • Więcej Zaznaczono
zamiennik
 • Więcej Zaznaczono
Zakres cenowy
 • PLN
 • PLN

Znalezionych produktów: 38

Pudła archiwizacyjne

Pudła archiwizacyjne umożliwią bezpieczne przechowywanie dokumentacji

Prowadzenie jakiejkolwiek działalności związane jest z całą masą papierów. Dokumenty trzeba przechowywać przez określony czas, co jasno wynika z przepisów obowiązującego prawa. Aby sprostać temu zadaniu jak najlepiej, zaopatrz się w pudła archiwizacyjne. To nie tylko gwarancja porządku, ale też pewność, że wszystko przetrwa tak długo, jak powinno. A w razie potrzeby łatwo odnajdziesz to, czego akurat szukasz.

Pudła, w których zmieścisz całą dokumentację

Gromadzenie papierów w sposób uporządkowany uchroni Cię przed przykrymi konsekwencjami. Nie wiesz przecież, który dokument będzie Ci potrzebny za kilka lat, dlatego lepiej nie wyrzucać niczego. Zaś to, co masz, wymaga ułożenia wedle czytelnego systemu. Pudła archiwizacyjne są tak skonstruowane, by chronić zawartość przed kurzem. Nie grozi Ci też ich przypadkowe rozsypanie. Jeśli umieścisz w nich swoje papiery, możesz być pewien, że będą bezpieczne. Pudła wykonane są bowiem z bezkwasowej tektury i posiadają certyfikat FSC. Wyposaż w nie swoje biuro, by zapomnieć o żmudnej i stresującej archiwizacji.

Biuro, urząd czy dom? Wszędzie sprawdzą się pudła na dokumenty

Pudła archiwizacyjne dostępne są w kilku wariantach. Dotyczy to nie tylko ich kolorystyki, lecz także rozmiaru. Mogą więc pomieścić mniejszą lub większą ilość papierów. Dodatkowo polecamy kartony zbiorcze, do których wkłada się po kilka pudeł. Możesz je opisać i wygodnie przechowywać. To sprawdzi się też w razie przenoszenia archiwum z miejsca na miejsce. Z pewnością wszystko pozostanie nienaruszone.

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)