All categories

Filtry

Klasa
 • Zaznaczono
Marka
 • Zaznaczono
kolor
 • Zaznaczono
produkt
 • Więcej Zaznaczono
typ
 • Więcej Zaznaczono
rodzaj
 • Zaznaczono
materiał
 • Zaznaczono
W ofercie od
 • Zaznaczono
CPV
 • Zaznaczono
Zakres cenowy
 • PLN
 • PLN

Znalezionych produktów: 23

Pudełka i opakowania na CD/DVD

Praktyczne pudełka i opakowania na CD/DVD

Płyty CD i DVD umożliwiają wygodny transport danych i umożliwiają ich proste przechowywanie. Warto jednak pamiętać, że są one bardzo podatne na uszkodzenia mechaniczne, które mogą uniemożliwić odczyt informacji zawartych na nośniku. Kluczowa jest zatem ich odpowiednia ochrona. W tej kwestii z pomocą przychodzą praktyczne pudełka i opakowania CD/DVD, które pozwalają przechowywać płyty w sposób nie tylko bezpieczny, ale i uporządkowany.

Pojemne pudełka na płyty, które pomogą Ci uporządkować i zabezpieczyć dane

W ofercie naszego sklepu znajdziesz bardzo szeroki wybór solidnych pudełek na płyty CD/DVD. Proponujemy Ci między innymi segregatory i albumy, które wyróżniają się estetycznym wyglądem i pozwalają przechowywać nawet do 96 nośników w jednym miejscu. Polecamy także poręczne pudełka – idealne do archiwizacji.

Pudełka i opakowania na CD/DVD do przechowywania pojedynczych płyt

W naszej ofercie pudełek i opakowań na CD/DVD nie zabrakło też akcesoriów, które umożliwią zabezpieczenie płyt pojedynczych. Znajdziesz wśród nich między innymi klasyczne opakowania plastikowe oraz pojemniki umożliwiające przechowywanie płyt w segregatorach. Ofertę uzupełniają koperty do wysyłki oraz kieszenie i koszulki z ochronnymi wyściółkami.

Sprawdź, co znalazło się w naszej ofercie i zadbaj o odpowiednie przechowywanie płyt CD/DVD.

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)