All categories

Filtry

Klasa
 • Zaznaczono
Marka
 • Zaznaczono
kolor
 • Zaznaczono
produkt
 • Więcej Zaznaczono
typ
 • Więcej Zaznaczono
rodzaj
 • Więcej Zaznaczono
rozmiar
 • Więcej Zaznaczono
W ofercie od
 • Więcej Zaznaczono
CPV
 • Zaznaczono
Hit
 • Zaznaczono
Zakres cenowy
 • PLN
 • PLN

Wybrane kryteria:

Znalezionych produktów: 22

Nośniki danych

Nośniki danych o zróżnicowanych pojemnościach

Dane są dziś niezwykle cenne, a wiele firm i instytucji gromadzi ich całą masę. Niestety cyfrowe informacje mają zasadniczą wadę – mogą zajmować naprawdę sporo wirtualnego miejsca. Utrudnia to zarówno ich przechowywanie, jak i transport. Prostym, a zarazem skutecznym rozwiązaniem tego problemu są rozmaite nośniki danych.

Nośniki danych to wygodny transport i bezpieczna archiwizacja

Nośniki danych są nieocenione zarówno w pracy, jak i po godzinach. Dzięki nim z łatwością odciążysz pamięć sprzętu i uporządkujesz przechowywane pliki. Nośniki pozwolą Ci też transportować dane i w wygodny sposób dzielić się nimi z innymi. W wielu firmach doskonale sprawdzają się one również w archiwizacji oraz w przechowywaniu danych poufnych.

Szeroki wybór płyt i pendrive’ów

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór nośników danych dostępnych w różnych formach i pojemnościach. Asortyment obejmuje między innymi poręczne płyty CD-R i DVD-R. Nie zabrakło w nim także nowoczesnych pendrive’ów Q-Connect w wariantach o pamięci od 4 do nawet 64 GB. Zobacz nasze nośniki i wybierz akcesoria, które pozwolą Ci przechowywać dane w sposób wygodny, uporządkowany i bezpieczny.

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)