All categories

Filtry

rozmiar
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Znalezionych produktów: 2

Etui

Etui na tablet lub laptop to wyjątkowo wygodne i popularne rozwiązanie. Produkt ten pełni głównie rolę ochronną. Zamknięcie w specjalnym pokrowcu chroni urządzenie przed uszkodzeniami lub zalaniem wodą. Szeroki wybór modeli pozwala dopasować odpowiednie etui zarówno pod względem jej wielkości, jak i materiału czy stylu wykonania. Obok modeli klasycznych, czarnych bez trudu znajdziecie modele kolorowe, czy w różne wzory, które wyrażą charakter posiadacza. Wybieranie etui na laptopa lub tablet warto zacząć od ustalenia wymiarów, gdyż pokrowce produkowane są pod konkretne rozmiary urządzeń przenośnych. Zanim zdecydujemy się na zakup, warto więc upewnić się w specyfikacji, jaki jest maksymalny rozmiar notebooka lub tabletu, który zmieści się w wybranym przez nas modelu.

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)