All categories

New products

MCR SAFETY

MCR SAFETY

MCR Safety jest wiodącym producentem środków ochrony indywidualnej na świecie z 49 letnim doświadczeniem. Nasza oferta to ponad 5,000 SKU najwyższej jakości rękawic, okularów ochronnych, gogli, osłon twarzy, ubrań ochronnych, środków ochrony dla spawaczy, środków ochrony dla przemysłu chemicznego, oraz ubrań ognioodpornych. Firma powstała poprzez połączenie w 2004 roku trzech czołowych marek produkujących różny asortyment środków ochrony indywidualnej na terenie USA – Memphis Gloves, Crews Glasses i River City Garments. Wszystko po to by móc łączyć wysoką jakość z przystępną ceną. Dzisiaj MCR Safety produkuje i sprzedaje swoje wyroby na terenie USA. Ma także globalną sieć sprzedaży na niemal całym świecie poprzez swoich dystrybutorów i oddziały na różnych kontynentach.

Znalezionych produktów: 98

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)